Autor stránek

Autor stránek

nasri@centrum.cz

Zabavní průmysl

lady-gaga-colby-o-donis-just-dance_01[1].jpg
Myslíte si, že to co posloucháte v rádiích hraje proto, že tomu tak chtěli fanoušci daného interpreta? Že úspěch a slávu na poli showbyznysu je přímo úměrný schopnostem zpěváka či zpěvačky? Zapomeňte na to, co jste si o popularitě hvězd doposud mysleli a podívejte se s námi pravdě do očí.

Madonna, Michael Jackson, Lady Gaga, atd. – velká jména, která jsou známa po celém světě a která ovlivňují myšlení lidí mnoha generací. Osobnosti podobného kalibru mají obrovskou moc, kterou mohou působit nejen na myšlení davů lidí. Ony určují základní trendy, říkají nám, co je dobré a co nikoliv, po čem máme toužit, jak by měl náš život vůbec vypadat. Skutečně si myslíte, že by jim někdo takovou moc jen tak nechal, aby si s ní mohli nakládat podle vlastní vůle?

Náš svět není takový, jak nám ho předkládají média. To je pouze iluze, které máte uvěřit a mnohdy se tak skutečně děje. Ve zprávách jsou nám předkládány malicherné události, nekonečné a nikam nevedoucí hádky politických stran, které vás mají ubezpečit, že žijeme v svobodné demokracii. Nicméně bystřejší vědí, že náš systém není tak svobodný, jak se nám snaží média namluvit. Vše je důkladně naplánováno a za nitky tahají ti, kteří se schovávají v povzdálí. Jsou to boháči, majitelé bank, ropní magnáti, sorta vyvolených jedinců, kteří mají obrovskou moc. A kdo má moc, chce vždy více. Tvoří dohromady rodiny či tajná bratrstva, která se scházejí a kují své plány a vize vývoje lidstva. Můžeme je nazývat Illumináti a jsou to právě oni, kdo nenápadnými krůčky vedou lidstvo k jednotnému státu, jedné nadvládě. New World Order není žádná fantasmagorie, mnozí politici už o reálnosti celého plánu začínají otevřeně mluvit a připravovat nás.

Nicméně politici nejsou schopní zapůsobit na lidi příliš silně – jsou zkorumpovaní a prolhaní, nikdo jim nevěří. Komu lidé věří více než politikům? Svým idolům, těm jejichž život znají důvěrně z bulvárních plátků. A jsou to právě celebrity, především hudební hvězdy, které mají vzácnou moc. Ta jim ale není dána náhodně. Hvězdy se stávají hvězdami ne kvůli jejich talentu, ale kvůli ochotě využít svou moc popularity k podpoře vizí Iluminátů.

Ilumináti moc dobře vědí, že aby se jim dařilo naplnit své vize, je zapotřebí mít všechny oblasti lidských činností pod kontrolou. Proto jsou nejenom majiteli přírodní zdrojů (ropa), financí (banky), médií, ale i hudebních nakladatelství. Jsou tací, kteří vlastní zároveň velké nadnárodní společnosti ze všech jmenovaných oborů a jejich moc je tak nezlomná. A jsou to právě nahrávací společnosti, která rozhodují o tom, kdo bude mít úspěch a kdo ne. To vše ve spolupráci s médii, která mají tu neuvěřitelnou moc, že lidstvo začne někoho milovat a obdivovat, či naopak ho odsoudí a poštvou lidstvo proti němu.

Ano, moc Illuminátů umožňuje nejenom vynést hvězdu nahoru, ale i shodit jí dolů. Je to nástroj, který umožňuje vyžadovat od celebrit poslušnost. Celebrity jsou tak jen loutky v rukách Illuminátů. Loutky, které vnucují lidem ve svých textech a videoklipech důležitá a Illumináty určená poselství. Často schovaná v nenápadných podprahových signálech, symbolické náznaky v textech utváří a upravují podvědomí posluchačů. Obzvláště, když daná písnička hraje po celé dny ve všech rádiích a televizích, takže ji uslyšíte během jediného dne několikrát. Nenápadné informace ukryté v hudbě připravují vaší mysl na nové plány Iluminátů při tvoření nového řádu. Čím dále se posouváme na cestě k novému řádu, tím okatěji na nás hudba působí.

Proto může Lady Gaga natočit satanistický videoklip (Alejandro) a nikoho to již řádně nevzruší. Obsahuje zvrácenou symboliku, která mačká čudlíky v naší hlavě a může tak spustit to, co Ilumináti chtějí. Umí totiž zasáhnout na přesném místě. Zdá se vám to šílené? Nezapomínejte, že to nejsou celebrity, kdo tvoří hudbu a klipy, ale hudební vydavatelství, které celebritu zaštituje. A jsou to Ilumináti, v jejichž rukou vydavatelství leží. Populární hudba není jen k pobavení, je to nástroj zmanipulování. A co více, hudbou to bohužel nekončí, ale začíná. Nebo si snad myslíte, že komerční filmy vznikají jenom pro pobavení?

Převzato z: http://www.zahady-zdravi.cz
Symboly a média část 1. - Hollywood a hudební průmysl
Temná stránka zábavního průmyslu
Michael Jackson věděl příliš, proto byl zabit
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Map
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one