Autor stránek

Autor stránek

nasri@centrum.cz
Aaron Russo
Hollywoodský režisér a tvůrce dokumentárních filmů Aaron Russo podrobně popisuje šokující přiznání Nicka Rockefellera, který mu osobně pověděl, že konečným cílem elity je vytvořit mikročipovanou populaci a že válka proti terorismu je podvod. Rockefeller totiž předpověděl “událosť“, která uvede do pohybu invaze do Iráku a Afgánistanu a to 11 měsíců před 9/11.
Rockefeller prozradil Russovi i to, že nadace jeho rodiny vytvořila a financovala ženské liberální hnutí, za účelem zničení rodiny a že snížení populace je základním cílem světové elity.
Russa pravděpodobně nejvíce proslavil jím režírovaný film Trading Places, s Eddie Murphym, středem pozornosti se však v poslední době stal díky jeho dokumentánímu filmu America from Freedom to Fascism, ve kterém odhaluje zločinecký a ziskuchtivý systém Federální rezervy. I přes jeho probíhající těžký boj s rakovinou si našel čas na rozhovor s moderátorem rádia a společníkem v natáčení dokumentárních filmů, Alexem Jonesem, ve kterém odhalil šokující zprávu o tom, co mu Rockefeller řekl o směru, kterým je svět globálnou elitou řízen.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Map
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one