Autor stránek

Autor stránek

nasri@centrum.cz
Bilderberg group je název pro elitářskou skupinu mocných, kteří tahají za nitky světového systému. Tyto šedé eminence světového řádu založili Bilderbergskou skupinu v roce 1954 v hotelu Bilderberg, Oosterbeek, Nizozemí. Do skupiny elitářů patří magnát David Rockefeller, rodina Rotschildů, Morganů, Fordů, nizozemská královna Beatrix a další magnáti průmyslu, bankovníctví a politky.

Bilderbergská skupina v prvopočátcích měla cca 75 členů. Postupně se rozrůstala až na současných odhadovaných 130 členů. Své cíle prosazuje skrze nastrčené loutky, které plní cíle této skupiny za příslib úspěchu a „mocenských“ pozic.

Cílem Bilderberg group (dále jen BG) je planetární systém moci, ve kterém chtějí získat mocenské pozice v jednotlivých zemích, rozvrátit národní zájmy a skrze globální systém ovládnout celosvětové dění, zregulovat počet obyvatel na zemi a stát se těmi, kdo budou celosvětově určovat vývoj a celkovou geopolitickou situaci zde na zemi.

Mezi plány BG patří vytvoření evropského superstátu, asijské unie, a jako třetí pilíř k jejich plánům patří samozřejmě i USA za podpory minimálně Kanady, lépe i Mexika. A zde se pomalu, ale jistě dostáváme ke stále častěji znějícímu termínu the New World Order – Nový světový řád. Abychom to shrnuli – vznik the New World Order, na kterém se pracuje již desítky let by měl stát na třech pilířích – unii Americko-Kanadské, Evropské a Asijské.

Komu se to může zdát přitažené za vlasy, tak by si měl uvědomit, že hosty BG bývají velmi často politické osobnosti, které pak „čirou náhodou“ uspějí ve volbách. Patřil mezi ně před svým zvolením například bývalý britský premiér Tony Blair, který byl jedním z klíčových spojenců USA při invazi v Iráku odůvodněné držením jaderných zbraní, které se „kupodivu“ nikdy nenašly. Mimochodem Irák patřil a stále patří do hledáčku BG z důvodu zásob klíčové suroviny, tedy ropy. Hostem setkání BG byl také Barack Obama, současný prezident USA. Mezi známé postavy patří i bývalý prezident G.W.Bush junior, který mimo podpory invaze do Iráku také podepsal mnoho zákonů omezujících svobodu a práva občanů. Tento krok byl Bushem odůvodněn útoky na USA ze dne 11.9.2001. Pravým důvodem je ale to, že to zapadá do mozaiky vedoucí k realizaci The New World Order.

A abychom nechodili nikam daleko, kníže Karel Schwarzenberg se ve dnech 5.-8. června 2008 zúčastnil setkání BG v USA. V té době byl českým ministrem zahraničí! A dnes je zcela jistě „čirou náhodou“ šéfem TOP 09, strany, která necelý rok od svého vzniku získala 41 mandátů a je tak třetí nejsilnější stranou v ČR a šlape na paty ČSSD a ODS. Mezi pozvanými na setkání BG byl i člen ODS Alexandr Vondra, politolog Jiří Pehe, bývalý ministr a diplomat Michael Žantovský nebo Karel Kovanda.

Pro pochybovatele budiž k zamyšlení to, že až do devadesátých let 20.století se o BG téměř nevědělo a její utajení a ochrana byla a je podporována všemi významnými tajnými službami, CIA počínaje a GSG konče.

Na závěr chci ještě uvést informace, které jsou ještě více šokující, než doposud uvedené. Na základě různých nepřímých důkazů a poznámek zapojených vědců a pracovníků do BG hnutí se spekuluje o tom, že mezi nástroje pro nastolení the New World Order a jeho cílů, včetně plošného snížení lidské populace, patří i různé biologické zbraně jako je virus Ebola, AIDS a další. Pravda, o AIDS bylo jistým biologem řečeno, že je příliš pomalým politickým nástrojem.

Nám tak nezbývá než doufat, že se lidem otevřou oči a z ovcí se stanou vlci, kteří se nenechají manipulovat někam, kam chce pár desítek elit Bilderberg group, toužících po moci a otrocích.Přehled setkání skupiny Bilderberg od roku 2000

2000 (1.–3. června) Chateau Du Lac Hotel, Brusel, Belgie.
2001 (24.–27. května) Göteborg, Švédsko.
2002 (30. května – 2. června) Chantilly (Virginie), USA.
2003 (15.–18. června) Versailles, Francie.
2004 (3.–6. června) Stresa, Itálie.
2005 (5.–8. května) Dorint Sofitel Seehotel, Rottach-Egern, Německo.
2006 (8.–11. června) Brookstreet Hotel, Ottawa, Kanada.
2007 (31. května – 3. června) Istanbul, Turecko.
2008 (5.–8. června) Westfields Marriot Hotel, Chantilly, USA.
2009 (14.–16. května) Vouliagmeni u Athén, Řecko.
2010 (3.–6. června) Hotel Dolce Sitges, Sitges, Katalánsko.

Převzato z:http://www.zahady-zdravi.cz
Každoroční neformální setkání vysoce postavených evropských a severoamerických osobností z oblastí politiky, hospodářství, vojenství, médií a vysokých škol. Název skupiny je odvozen od jména hotelu de Bilderberg v Oosterbeeku u Arnhemu v Nizozemsku, kde došlo v roce 1954 k prvnímu setkání. Setkání jsou uzavřená a média na ně nemají přístup.

Konference se v minulosti zúčastnily čtyři osoby z České republiky. Byly to:
• Karel Kovanda (1998) – bývalý velvyslanec ČR při OSN, v době své účasti na schůzce vedoucí české mise při NATO a Západoevropské unii
• Michael Žantovský (1999) – předseda Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost českého Senátu, později velvyslanec ČR v Izraeli
• Jiří Pehe (2001) – ředitel New York University in Prague, před tím ředitel Politického odboru Kanceláře prezidenta republiky Václava Havla
• Karel Schwarzenberg (2008) – český ministr zahraničních věcí

Setkání Bilderbergu 2010
• Setkání Bilderbergu v roce 2010 se odehrálo 3.-6. června v Sitges, katalánském letovisku na jihozápad od Barcelony, v pětihvězdičkovém hotelu Dolce. Mezi španělské hosty patřila tradičně královna Sofie a také premiér José Luis Rodríguez Zapatero; z dalších účastníků zde byl např. finančníci Pascal Lamy z WTO a Jean-Claude Trichet z Evropské banky či Jaap de Hoop Scheffer z NATO, z Američanů např. Henry Kissinger.
• Akci hlídalo několik stovek policistů. Novináři neměli přístup do okruhu 500 m od hotelu a místní obyvatelé pro vstup do své čtvrti potřebovali povolení. V místě proběhly organizované protesty proti netransparentnosti takovýchto „setkání mocných“. Kritizován je také fakt, že nevolení členové Bilderbergu nikoho nereprezentují, přesto je však hlídá policie placená z daní místních občanů; jde odhadem o několik stovek tisíc eur.
Zdroj: Wikipedia

Podle meho zvyku overovat informace musim dodat a poopravit nektere informace uvedene na Wikipedii. Na zaklade rozhovoru s jednim obyvatelem Sitges (spanelskeho mestecka ve kterem se konalo v roce 2010 setkani Bilderbergu). Tento obyvatel mi sdelil, ze hotel ve kterem se setkani konalo se nachazi 3-4 km od mesta, pristupova cesta k hotelu byla zcela uzavrena. Na obyvatele Sitges ale nemelo setkani zadny vliv mohli se pohybovat zcela volne a informace o povoleni ke vstupu do mesta neni pravdiva. Pouze v okoli bylo velke mnozsvi policejnich hlidek a dalnice a pristupove cesty byly strezeny.
Bilderberg group v STV
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Map
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one