Autor stránek

Autor stránek

nasri@centrum.cz
V nasi zemi je velky pocet ateistu kteri neveri v Boha a tudiz ani v dabla. Tuto rubriku zarazuji pro zamysleni. Mozna veci nejsou takové jak je vidime nebo by jsme je chteli videt. Opravdu si myslite, ze zle sily, dabel, zli duchove ci jak to chcete nazyvat neexistuji? Proc jsou Illuminati uctivaci dabla?
Znovu opakuji veci ktere si prectete a shlednete na techto strankach nereprezenuji muj osobni nazor. Jen se snazim shormazdit informace ktere se Illuminatu tykaji. Aby si kazdy z Vas mohl udelat svuj osobni nazor. Je to jen jakysi uvod do velmi rozsahlého tématu. Pokracovat ve hledani pravdy musi kazdy z Vas sam.
Nasledujici video muze byt silnou kavou pro slabsi povahy.
Dalsi videa, pokud o ne mate zajem, muzete najit na You Tube.
Exorcismus (z řeckého ἐξορκισμός exorkismós vyhánění) je náboženský úkon, jímž se z lidí, zvířat či věcí, označených za posedlé, vyhání ďábel nebo jiné zlé síly. Tato idea je velice stará a i v nynějších dobách je součástí obřadů mnoha náboženství.
Anneliese Michel - jeden z nejznamejsich pripadu exorcismu. Jeji pribeh se stal nametem k filmu V Moci ďábla (The Exorcism of Emily Rose, 2005)
Dalsim filmem tykajici se exorcismu, zalozeném na skutecnych udalostech:
The-Rite-Poster.jpg
Mne osobne se film velmi libil, kdyz opomineme typicke hollywoodske prehaneni ;-)
Otazníky na téma: Exorcismus

Kontaktní pořad Otazníky, jehož tématem je exorcismus. Rozhovor s otcem Pavlem Havlátem, O.M. z Vranova u Brna, který je v současné době jediným od biskupa pověřeným exorcistou v České republice. Doplní jej záznam rozhovoru s otcem Eliasem Vellou, O.F.M. Conv. - známým knězem z Malty, který na základě biskupského pověření působí již patnáct let jako diecézní exorcista a je předsedou diecézní komise, která se věnuje problematice okultismu a satanismu. Na toto téma vede semináře a exercicie na mnoha místech celého světa. Jedním z témat jeho přednášek je právě služba osvobození od Zlého.
Diváci se například mohou dozvědět o hlavních příčinách posedlosti, způsobu jakým se vymítá zlý duch, či s kým exorcista spolupracuje, aby rozlišil posedlost ďáblem od psychického onemocnění.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Map
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one