Autor stránek

Autor stránek

nasri@centrum.cz
aspartman_sladky_zabijak_image002.jpg


Převzato z: http://www.adastra.estranky.cz/


COCA-COLA = sladký jed
Článek v atlantském deníku Constitution, listu domovského města Coca-Coly, provázela fotografie zmačkané plechovky od Coca-Coly light naznačující tragický konec společnosti, kdysi považované za "nejpodivuhodnější firmu na světě." Dnes už není ani na seznamu. Odbyt klesá, zisky se hroutí a zanedlouho bude propuštěno 6 000 zaměstnanců. V celé tragédii jde ale o více než o 6 000 pracovních míst; týká se to stovek milionů nepatrných (spíše nevědomých) postižených - nevinných konzumentů po celé planetě.
Pijáci tzv. "light" nápojů si přímo koledují o utrpení. I když FDA vypočítává v utajené zprávě víc jak 90 chorobných symptomů, za žádnou cenu nechce přiznat, že hlavním zdrojem těchto chorobných stavů je aspartam, zejména ten v "dietních" limonádách. Nejtěžším příznakem uvedeným na jejím seznamu je smrt...
Dietní kola obsahuje jed, který je nadto i návykový. Některé oběti ho pily až několik litrů denně a měly ho i na nočním stolku. Kdyby to však Coca-Cola přiznala, změnila recept a aspartam odstranila ze svých nápojů, začal by se na ní svět hojit a firmu by okamžitě zničila vlna nenávisti a pomsty všech těch zmrzačených a truchlících. Proto platí: zatloukat, zatloukat a zase zatloukat, bez ohledu na to, kolik lidí se zdevastovaným zdravím ještě přibude.
Atlantská firma ovšem není sama; aspartam obsahuje spousta dietních nápojů a produktů. Je návykový, velmi nestálý a proměnlivý, zejména v případě nápojů plněných do plechovek. Už od cca 30°C se rozpadá, původní substance mizí a objevuje se formaldehyd, metylalkohol, kyselina mravenčí, diketopiperazin a další toxiny.

 "Light" nápoje a výrobky způsobují obezitu!
Firma Coca-Cola velmi dobře znala veškeré zápory a negativní účinky aspartamu, nespokojena však s čísly z prodeje cukrem ochucené vody obohacené o kyselinu fosforečnou nakonec pod tlakem konkurence neodolala a přešla na recepturu nazvanou "Light". Návyková substance okamžitě znásobila poptávku, takže zisky vmžiku převýšily všechny dosavadní grafy prodeje a spolu s nimi, paradoxně, přibývalo otylosti. Lidé pijící "nízkokalorické dietní nápoje" totiž začali tloustnout, protože nekalorický aspartam potlačuje tvorbu serotoninu, a to vyvolává touhu po uhlohydrátech. Náš mozek je totiž naprogramován tak, že když zjistí sladkou chuť, očekává kalorie a uhlohydráty. Když je nedostane, spustí pocit hladu.
Bohudíky, spotřebitelské akce celosvětově odhalily účinky aspartamu a miliony lidí se dokázaly zbavit návyku. Zisky Coca-Coly spadly o 37%, její ředitel rezignoval a rok poté se firma Monsanto pokoušela prodat svou pobočku NutraSweet.

Než příště sáhnete po dietním nápoji nebo jiném "light" produktu, vzpomeňte si prosím na tyto řádky. Vaše tělo vám poděkuje.

 Zdroj: internet (www.fit-centrum.cz/zdravi, karolinaloskotova.blog.cz, www.aspartamekills.com, eldhwen.wordpress.com aj.)

Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Map
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one