Autor stránek

Autor stránek

nasri@centrum.cz

Léčiva, která se nehodí do krámu

V této rubrice se chci zaměřit na léčivé prostředky  které jsou pro systém nepřijatelné z následujících důvodů:

1.       Jsou levné

2.       Jsou účinné

3.       Nemají závažné vedlejší  účinky

Pokud onemocníte, jdete ihned k doktorovi, nebo zkoušíte nejdříve alternativní způsoby léčby? Máte přehled o homeopatii, bylinkách, akupunktuře, reflexologii a spoustě jiných možností léčby, bez zbytečného polykání všemožných pilulek? Čtete v  příbalovém letáku vedlejší účinky léků dříve, než je začnete  používat? Žijete zdravým životním stylem, s dostatkem spánku a pohybu,  bez cigaret a alkoholu a dáváte přednost zdravé výživě pred hranolkami a sladkostmi? Toto vše jsou faktory které se mimo jiné podílí na Vašem zdraví. Někdy pouhým upravením životosprávy se Váš zdravotní stav zlepší  a to i bez prášků. Na depresi je například nejlepším lékem fyzická aktivita. Já vím, dojít do lékárny a koupit pilulku, je mnohem jednodušší a nevyžaduje skoro žádné úsilí. Otázkou je, zda Vám pilulka opravdu pomůže nebo nadělá více škod než užitku…..

Působí zdravá strava lépe než léky? Výsledky mluví samy za sebe

 

Mike Adams


 

Farmaceutický průmysl se neustále pokouší vás přesvědčovat, že léky jsou potřebné pro vaše zdraví a že výživové doplňky se zdravou výživou vám z nějakých důvodů nepomohou. Stejný nesmysl opakuje i FDA (Americká vládní agentura pro schvalování potravin a léků - pozn.překl.), která překračuje své meze působnosti tím, že cenzuruje pravdu o léčivých vlastnostech přírodních potravin, jako jsou např. vlašské ořechy, třešně nebo bobuloviny. [1]

Lékový průmysl i FDA se však jednoduše mýlí. Ačkoliv jejich reklama ukazuje šťastné a zdravé lidi, kteří užívají farmaceutické produkty, ve skutečnosti bývají takoví lidé velmi nezdraví, depresivní a přiotrávení.

Moje slova sice nemusíte brát vážně, ale v tom případě si všímejte, jak vypadají lidé, kteří navštěvují lékárny a lidé v obchodech se zdravou výživou:

• Lidé navštěvující lékárny mívají sklony k toxickým játrům, k oslabení funkci ledvin (protože léky je poškozují), trpívají změnami nálad, trávicími potížemi a špatným odbouráváním škodlivých látek, mívají nezdravou kůží, špatné držení těla, málo energie, špatný spánek i sexuální výkonnost. Mají zvýšené sklony k sebevraždám kvůli chronickým bolestem. Často vydávají za léky vysoké částky a to jim způsobuje občas i finanční potíže.

• Lidé, které potkáte v obchodech se zdravou výživou, mívají mnohem zdravější pokožku, vypadají šťastnější, jsou nabití energií, mají sexappeal, lépe spí, mají zdravější srdce, játra a i jejich mozek je mnohem výkonnější. Jsou více tvůrčí, přizpůsobiví a optimističtí a mají častěji tendenci radovat se ze života. Utrácí méně peněz za zdravotní péči a investují peníze do organické stravy, zelených produktů, bylinek a výživových doplňků.

 

Volba je na vás

 

Ke které skupině byste se připojili raději? Můžete si vybrat už jen tím, co dáváte svému tělu. Pokud se rozhodnete své tělo kontaminovat farmaceutickými produkty a předepsanými léky, dočkáte se zvýšené toxické kontaminace jater a ledvin, snížené schopnosti rozlišování, s problémy s pokožkou, sexuálními potížemi, poruchami nálad a s dalšími podobnými problémy.

Pokud si na druhé straně zvolíte výživu svého těla superpotravinami, organickými produkty, léčivými bylinami a výživovými doplňky, dočkáte se mnohem zdravějšího a radostnějšího života s lépe fungujícím mozkem a pamětí, se zdravější pokožkou, stabilnější psychikou, s dostatkem energie, se spánkem, který přináší opravdový odpočinek a budete schopni mít zdravé potomky.

Výrobci léků se snaží, abyste si vybírali jejich výrobky a nezajímá je, co bude nakonec s vaším zdravím a štěstím. Ve skutečnost čím více se zhorší vaše zdraví po užívání jejich léků, tím více dalších léků pak budete potřebovat! Vedlejší účinky jednoho léku se stanou „nemocí", kterou je potřeba léčit jiným lékem a to je skvělé pro udržování jejich byznysu!

 

Chtějí, abyste byli neustále ignoranti

 

Co však lékový průmysl ani FDA určitě nechtějí, je to, abyste se naučili, že léčivá strava, byliny a doplňky výživy mají potenciál učinit všechny farmaceutické produkty zbytečnými. Pokud byste skutečně znali pravdu o tom, co tyto věci dokáží udělat pro vaši ochranu zdraví a léčbu degenerativních nemocí, pravděpodobně už byste nikdy v životě nevzali do úst žádnou chemickou pilulku. To je hlavním důvodem, proč FDA pracuje tak urputně na tom, aby uvalila cenzuru na informace o výživových doplňcích a zabránila, aby se na jejich nálepky dostaly kompletní a vědecky potvrzené údaje o účincích. [2]

FDA se dokonce zapojuje i do pronásledování léčivých potravin. Ve vědecké literatuře lze nalézt nezvratné tvrzení, že vlašské ořechy snižují hladiny cholesterolu. Jde tu o přirozený účinek konzumace přírodních rostlinných olejů z ořechů. Avšak FDA začala vyhrožovat producentům balených ořechů pokutami a postihy, pokud se opováží odvolávat na jakékoliv vědecké studie, které dokládají zdravotní prospěšnost vlašských ořechů.

To je jeden ze způsobů, kterými se snaží FDA udržovat lidi v temnotě a působí jako cenzor pravdy o léčivých potravinách a doplňcích, zatímco propaguje toxická farmaka, jejichž prodej zajišťuje nespravedlivé zisky jejich výrobcům.

 

Změňte své rozhodování a změníte tím svůj život

Je na vás, abyste si rozhodli, jak bude vypadat zbytek vašeho života. Pokud budete pokračovat v tom, že se budete stavět do front u místní lékárny nebo se budete obracet na ordinaci lékaře, abyste si mohli odnést tucty receptů, nechť je tato úvaha pro vás varovným zvoněním. Takové léky vám nikdy neposkytnou opravdové zdraví a štěstí. Nikdy vám nepomohou ke zdravému životu, který hledáte.

Místo toho si přejděte na druhou stranu ulice. Jděte do obchodu se zdravou výživou. Požádejte přívětivé prodavače, aby vám poradili, jak začít zdravěji žít. Tito lidé bývají zpravidla velmi vstřícní, takže se vůbec neobávejte pokládat jim otázky.

Utrácejte své peníze raději v obchodech se zdravou výživou než v lékárnách a výsledkem bude zlepšení kvality vašeho života. A jak se zlepší vaše tělesné zdraví, bude se lepšit i váš mozek, a vy budete zaznamenávat v mnoha ohledech lepšící se kvalitu života. Vaše vztahy se budou měnit a možná budete i úspěšnější v zaměstnání (protože zdravější mysl zvýší váš pracovní výkon), dosáhnete lepšího vzhledu, budete energičtější atd.

Budete lépe spát, jíst, myslet, vyprazdňovat se. Všechno ve vašem těle začne fungovat líp a přirozeněji, jakmile začnete jednat podle přírodních zákonů zdraví a výživy. O těchto zákonech se můžete hodně dozvědět při jakékoliv návštěvě obchodu se zdravou výživou a díky nákupům jejich zboží.

Poohlédněte se proto po vašem nejbližším obchodu a navštivte jej! A mějte na paměti toto: vaše peníze jsou jako hlasovací lístky - jednak s ohledem na to, které výrobce jimi podporujete, ale také s ohledem na možné zdravotní přínosy. Pokud investujete své peníze do přírodní zdravé výživy, dostane se vám výsledku v podobě lepšího zdraví.

Až budete příště zvažovat mezi farmaceutickými produkty nebo léčivými potravinami, zajděte si do obchodu se zdravou výživou a vybírejte si mezi zdravými potravinami!


Použité odkazy:
[1] - http://www.anh-usa.org/wp-content/u

[2] - http://www.anh-usa.org/tell-the-fda 

(Přeloženo z http://www.naturalnews.com/028790_health_food_results.html)

Převzato z: http://czo-vp.webnode.cz/news/a3-pusobi-zdrava-strava-lepe-nez-leky-vysledky-mluvi-samy-za-sebe/

 

Daniel Hannan - Brusel ide proti bylinkárom
1
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Map
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one