Autor stránek

Autor stránek

nasri@centrum.cz

Lindsey Williams - DULEZITE!!!!!

lw.jpg

Pastor Lindsey Williams

pracoval v sedmdesátých letech jako misionář na Aljašce. V téže době se chystala stavba aljašského ropovodu, který měl zaměstnat 25000 lidí. Williams se nabídl jako kaplan, pro tyto pracovníky. Ropné společnosti, které měly ropovod stavět po jistém váhání souhlasily. Po několika měsících za ním pak tyto společnosti přišly a nabídli mu místo ve výkonném výboru a účast na jeho zasedáních. Jak se později ukázalo tento ,,výkonný výbor" nebyl ničím menším než zasedání těch nejmocnějších lidí této planety (elity). Po tři roky s nimi sedával u jednoho stolu, žil s nimi, mluvil s nimi, poznal je. A po dalších 35 let s některými z nich udržuje kontakt. Ti mu dávají informace, které zveřejňuje. Pravdivost a přesnost jeho předpovědí  je opravdu šokující a vy si to snadno můžete ověřit sami. Toto video považuji za důležité jelikož dává jasný důkaz o existenci Illuminátů. Důkaz, který je velmi snadno ověřitelný kýmkoli, kdo o to bude mít zájem. Stačí vzít v potaz datum  natočení videa a událostí které se udály. Nebo u událostí, které se doposud neudály, počkat jestli se tak stane.

 

 

 Lindsey Williams nie je prorok.

6. dubna 2011 v 4:15 | afinabul

...krátené...

Lindsey hovorí (v zhrnutí): "Povedali mi, že na Strednom východe posledná z krajín, ktorá bude napadnutá je Saudská Arábia. To bude koniec Ameriky, lebo väčšina exportu ropy pre USA ide odtiaľ. Ropa vystúpi až na $150-200 za barel a zlato až na $2000 za ounce. Striebro tiež rapídne zdražie. Drahú ropu Amerika nezvládne a tiež to, že s dolárom sa prestane medzinárodne obchodovať. Povedali mi, že dolár bude do konca roku 2012 mŕtvy! To zasiahne arabské štáty, ktoré nakupovali americký dlh, ktorý sa za noc zmení na bezcenný papier. Hneď nato euro bude mať problém a padne. V USA bude hrozná hyperinflácia. V supermarketoch bude dostatok jedla, ale nikto nebude mať peniaze, aby si ho kúpil. O dva roky, mi povedali, budeme tak chudobní, že nebudeme mať ani možnosť sa búriť. Oni potom prídu ako nejakí záchrancovia a otvoria ropovody v USA na štyroch miestach: na Alijaške, Rocky Mountains, na Severnej Alijaške a v Montane. V tom čase nás už budú úplne vlastniť, aby mohli založiť svetovú menu a všetko riadiť. Toto všetko mi povedali, že sa má stať"

http://dolezite.sk

OILSTORM - dokudrama které  Williams zmiňuje ve svém videu Elita mluvi -  byl uveden poprvé 5.6.2005. Uragan Katrina se vytvoril 23.8.2005 pokud alespoň cást tohoto dokumentu shlédnete nebudete věřit svým očím a uším, jak se uragán řítí na stát Luisiana dva měsíce před tím, než se tak skutečně stalo !!!!!  Shlédněte taktéž videa o HAARP, které vám o tomto tématu poskytnou více informací.

Demoralizační program s krycím jménem "Ďáblův Mesiáš" L.Williams 9.12.2011
Irán, ropa, finanční kolaps 2012 Lindsey Williams 8.12.2011
Lindsey Williams 2012: Začátek konce (DVD 1. - 1/5)
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Map
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one