Autor stránek

Autor stránek

nasri@centrum.cz

Domovská stránka

illuminati_logo3.gif.png
 

Vážení návštěvníci těchto stránek!

Po zadání slova ,,Illuminati"  Vám Google najde zhruba 6.500.000 odkazů, což rozhodně není číslo zanedbatelné a nesvedčí o tom, že by to byl jen nějaký starověký spolek ,,osvícených" který  tady na Zemi
kdysi tajně fungoval, jak uvádí,  ať už z neznalosti tématu či ze snahy desinformovat nás, některé zdroje. Samozřejmě, existují skupinky skutečně ,, osvícených" Illuminátů, o těch se tu ale bavit nebudeme. Našim cílem je světová ,,Elita", mocní lidé, stojící v pozadí, tahající za nitky, rozhodujících o  osudu našem i naší planety. Ono známé O NÁS BEZ NÁS by v tomto případě bylo asi nejvíce výstižné…..

Mé první setkání s Illumináty se událo před více méně  10 lety, kdy se mi dostaly do ruky části knih německého spisovatele  Jana Van Helsinga - Tajné Společnosti I. a II, které jsme se s mými přáteli pokusili  přeložit. První kniha ještě v Německu vyšla, ale v zápětí byla zakázána stejně jako druhá,  která pak po Německu kolovala ve formě jakéhosi samizdatu, který se pak dostal i k mým přátelům. (Část 2. knihy najdete v češtině v ,,Knihách ke stažení" na těchto stránkách). Bohužel vzhledem k dlouhé době a pokroku technologie již nemám kompletní překlad obou knih k dispozici. Jednu z těchto knih si zde můžte stáhnout kompletní alespoň v anglickém jazyce. Musím říci, ze vzhledem k mému tehdejšímu mladému věku a nedostatku informací o tomto tématu (internet tehdy ještě nebyl tak běžnou záležitostí jako dnes), informace, které se mi s překládáním přidělených částí knih postupně odkrývaly pro mě byly opravdu šokující.

Pokud se vydáte hledat informace o tomto tématu brzy zjistíte, že je to padat jako do králičí nory o které nevíte jak je tato ve skutečnosti hluboká. Hledáte informaci o jedné věci a při tom narazíte na jinou ještě zajímavější. Takže zapomenete na onu první  a vydáte se po stopách té nové. Nakonec skončíte u něčeho co s tímto tématem zdánlivě nesouvisí, ale nakonec  Vás to vykopne zpátky u první věci, u které jste začali.

Velmi častým jevem je velké množsví odkazů na stránky, které nelze najít  nebo videa která byla vyňata pro ,,porušení podmínek". Mnozí autoři uvádějí nemožnost publikovat některé informace o tomto tématu na svých stránkách a o ,,hacknutých" stránkách. Velmi dobrým příkladem tohoto je Chateau des Amerois - tajemný zámek v Belgii. Je obtížné najít o něm bližší  informace, aktuální foto, o videu nemluvě. Jakmile někdo vypustí jakoukoli plnohodnotnou informaci tato v zápětí záhadně zmizí. Po hodinách strávených na internetu se mi podařilo najít některé infromace, které čekají na přeložení ( v českém jazyce nenajdete jediný odkaz a v cizích jazycích se většinou jedná o jedno a totéž). Ale s trochou trpělivosti se občas dá narazit na něco, co cenzuře uniklo. Možnosti internetu, na štěstí pro nás, jsou neomezené.

Účelem těchto stránek není v žádném případě reprezentovat můj osobní  názor. Jelikož s Illumináty  souvisí celá řada témat je mou vizí pokusit se o vytvoření  co nejkomplexnějších stránek, shromáždit,  v některých případech přeložit  a konečně publikovat co nejširší okruh informací  které, jak doufám Vám mohou pomoci co nejlépe osvětlit  toto téma. Názor na to co si tu přečtete a uvidíte si každý z Vás ale samozřejmě musí udělat sám.  Na stránkách se pracuje a informace budou postupně přibývat. Bohužel moje časové možnosti jsou omezené proto prosím o strpení  a taktéž uvítám jakoukoli pomoc z Vaší strany ať už s překlady z různých jazyků, hledáním informací nebo poskytnutí materiálů vhodných k uveřejnění na těchto stránkách. Doufám že společně vytvoříme plnohodnotné a zajímavé stránky.

Děkuji Vám za Vaší návštěvu.

 

,,Nejnebezpečnější nepřítel je ten, kterého se nikdo nebojí".

Dan Brown - Andělé a Démoni

 

,, Pokud zjistíte, že sedíte na mrtvém koni je lepší sesednout"

Staré indiánské přísloví

Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Map
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one